A Humánkineziológusok Országos Szövetsége alakulása óta eltelt öt év, ezért az alapszabálynak megfelelően a megválasztott elnökségnek a mandátuma lejárt. A közgyűlés előtt Langmár Gergely elnök jelezte, hogy nem indul újra a posztért. A közgyűlés Tuza Bővebben...…
Az alábbi linken megtekinthető Dr Rácz Levente Humánkineziológia szak vezetőjének az ajánlása a humánkineziológus képzésről, mindennapokról. Arról, hogy miért is érdemes a Humánkineziológus szakmát választani. https://www.facebook.com/watch/?v=1750790462085383
0 hozzászólás